top of page

Gdzie po dobrą kuchnię? Czy studio mebli kuchennych to najlepszy wybór?Kuchnia to serce domu. Obecnie coraz częściej widoczna, wysunięta na pierwszy plan, połączona z przestrzenią dzienną. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania gdy mówimy o stworzeniu oryginalnej i funkcjonalnej przestrzeni, która spełni oczekiwania mieszkańców domu. Przy tak wielu dostępnych opcjach na rynku często trudno zdecydować, jakie meble będą najlepsze. Warto wówczas rozważyć możliwość nawiązania współpracy z profesjonalnym studiem mebli kuchennych i zakup markowych mebli.


studio mebli kuchennych warszawa - ANTO MEBLE


Korzyści z zakupu mebli wysokiej klasy


Markowe meble są wykonane z najwyższej jakości materiałów w swojej kategorii, niezależnie czy rozważamy budżetowe melaminy, PET, czy ekskluzywne fronty z forniru, satynowego szkła czy gresu. Jakość wybranych materiałów stanowić będzie o tym czy nasza kuchnia zachowa nienaganny wygląd przez długi czas. Podstawą mebla na lata jest jego korpus – nie wystarczy kierować się wyłącznie wyglądem frontów.

studio mebli kuchennych warszawa - ANTO MEBLE

To korpus „dźwiga” całą odpowiedzialność za trwałość zabudowy. Bardzo ważna jest zatem trwałość surowca i jego odporność np. na wodę jak również systemy, akcesoria i okucia. Wybierając meble kuchenne, warto zaufać profesjonalistom. Decyzja o zakupie markowych mebli daje dostęp do szerokiej gamy stylów, wzorów i materiałów niedostępnych w szerokiej ofercie, np. przepięknych lakierów metalizowanych, oksydowanych, lakierów efektowych czy melamin w ciekawych strukturach choćby cementu czy ultra odpornych z domieszką sproszkowanego minerału, które z pewnością nadadzą kuchni pożądany, wyjątkowy charakter. Za takim produktem stoi również najwyższej klasy technologia, która pozwala na zastosowanie unikatowych rozwiązań oraz co niemniej ważne nasze zdrowie i ekologia. Markowe meble wolne są od szkodliwych substancji np. formaldehydu oraz spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi w zakresie ochrony zdrowia i środowiska.Jak znaleźć idealne meble do kuchni?


Podczas zakupów mebli kuchennych ważne jest, aby rozważyć zarówno styl, jak i funkcję. Pracownicy profesjonalnego studia kuchennego podpowiadają optymalne rozwiązania, dzięki którym użytkowanie kuchni stanie się niezwykle komfortowe. Jakość markowych mebli potwierdzona jest również gwarancją producenta, choć reklamacje praktycznie się nie zdarzają. Markowe meble są produkowane z doskonałą powtarzalnością, umożliwiającą łatwe dopasowanie dokupionych w późniejszym czasie elementów, co pozwala inwestycję rozłożyć na etapy bez ryzyka.


studio mebli kuchennych warszawa - ANTO MEBLE

Współpraca ze studiem kuchennym daje komfort kompleksowej obsługi od projektu po montaż mebli jak również pomoc w doborze urządzeń AGD i profesjonalny serwis posprzedażny. Warto również wspomnieć, że przychodząc do profesjonalnego studio mebli kuchennych nie musimy mieć projektu od architekta. Specjaliści w studio opracują projekt mebli od podstaw. Przygotują układ funkcjonalny pomieszczenia w realnej skali oraz opracują projekt zabudowy meblowej w oparciu o realne wymiary Twojego pomieszczenia. Projekt przygotowany w specjalistycznym programie odzwierciedli wszystkie detale i co bardzo ważne, będzie przygotowany na bazie wybranych przez Ciebie materiałów. Praca z profesjonalistami w studio daje również komfort transparentnej wyceny i gwarancji terminu realizacji. Ogromną zaletą powierzenia naszej kuchni specjalistycznemu studio kuchennemu jest możliwość ocenienia jakości mebli „na żywo”. Takie studia mają zawsze ciekawą ekspozycje gdzie nie tylko obejrzymy realny produkt ale również możemy zasięgnąć inspiracji.Czy markowa kuchnia jest droga?


studio mebli kuchennych warszawa - ANTO MEBLE

Gdy patrzymy na wszystkie korzyści płynące z zakupu markowej kuchni w profesjonalnym studio, od razu nasuwa nam się pytanie – czy będzie mnie stać na taki produkt. Bardzo często ulegamy przeświadczeniu, że tak doskonała oferta na pewno jest poza naszym zasięgiem. Nic bardziej mylnego! Markową, jakościową kuchnię możemy mieć już w cenie mebli z popularnych sieciówek czy od lokalnego stolarza.


Warto zawsze wejść do studio kuchennego i zrobić wstępną wycenę. Przy okazji możemy od razu zapoznać się z dostępnymi materiałami i dopytać o szczegóły. Nie kupujmy kota w roku, wybierajmy świadomie.
Zapraszamy do naszego studia mebli kuchennych w Warszawie – podpowiemy, jakie meble najlepiej sprawdzą się w Twojej kuchni. ANTO MEBLE

studio mebli kuchennych warszawa - ANTO MEBLE
32 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page